Przydatne informacje

Jak wygląda nauka na bootcampie?

Nasze kursy organizujemy tak aby zapewnić maksymalną efektywność nauczania w komfortowych warunkach.

Bootcampy UCC prowadzone są w 9-12 osobowych grupach co jest jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań. Mniejsze grupy szkoleniowe pozwalają na przeprowadzenie wielu ćwiczeń praktycznych jak i nawiązanie bliższej relacji trenera z uczestnikami co przekłada się na większe efekty w nauce.

Obecnie oferujemy kursy, które odbywają się w trybie:

  • weekendowym (zjazdy co dwa tygodnie, zajęcia w godzinach 9-16)
  • wieczorowym (zajęcia 3 razy w tygodniu, w godzinach 17-21)

Zajęcia prowadzone są w przestronnych nowoczesnych salach pod kierunkiem wykładowców i ekspertów programowania z wieloletnim stażem.

Kto może wziąć udział w kursie?

W naszych kursach może wziąć udział każdy kto chce się nauczyć programowania lub podnieść swoje kompetencje w tej dziedzinie.

Python Base, Java Developer, Front-end Developer zostały stworzone z myślą o osobach, które nie są programistami zatem każdy może wziąć w nich udział.

Python Developer Advanced, Python Web Developer, Python Data Science, Python Machine Learning zostały stworzone z myślą o osobach, które posiadają podstawową wiedzę na temat programowania w Pythonie i chcą zdobyć specjalizację w jednym z wyżej wymienionych obszarów.

Czy nadaję się na bootcamp, jeśli nie mam żadnej wiedzy o programowaniu?

Tak w przypadku większości naszych bootcampów, wyjątek stanowią kursy z serii Python Advanced.

Nasze kursy przygotowaliśmy z myślą o osobach początkujących. Nie wymagamy doświadczenia w branży IT, wszystkiego co jest Ci potrzebne dowiesz się na kursie.

Jedynie Python Developer Advanced, Python Web Developer, Python Data Science i Python Machine Learning zostały przygotowane z myślą o osobach znających podstawy programowania w Pythonie.

Jak sprawdzić czy nadaję się na programistę?

Jeżeli cechują Ciebie: kreatywność, komunikatywność, samodzielność i analityczne myślenie to z pewnością możesz zostać programistą.

Wymienione wyżej cechy stanowią dobrą podstawę do tego aby przyjąć założenie, że ich posiadacz ma predyspozycje aby zostać programistą, zachęcamy do czytania artykułów w sekcji BLOG na naszej stronie – znajdziesz tam wiele użytecznych i przydatnych informacji.

Czy muszę przyjść z własnym laptopem?

Tak, każdy kursant na zajęcia powinien przyjść z własnym komputerem.

Z praktyki wiemy, że najlepiej pracuje się na własnym sprzęcie, jednakże w każdej lokalizacji gdzie odbywają się nasze kursy są dwa zestawy rezerwowe. Takie podejście pozwala na dokończenie zajęć w danej sesji bootcampu w przypadku gdyby laptop któregoś z kursantów odmówił posłuszeństwa.