Przydatne informacje

Jak wygląda nauka na bootcampie?

Nasze kursy organizujemy tak aby zapewnić maksymalną efektywność nauczania w komfortowych warunkach.

Bootcampy UCC prowadzone są w 9-12 osobowych grupach co jest jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań. Mniejsze grupy szkoleniowe pozwalają na przeprowadzenie wielu ćwiczeń praktycznych jak i nawiązanie bliższej relacji trenera z uczestnikami co przekłada się na większe efekty w nauce.

Obecnie oferujemy kursy, które odbywają się w trybie:

  • weekendowym (zjazdy co dwa tygodnie, zajęcia w godzinach 9-16)
  • wieczorowym (zajęcia 3 razy w tygodniu, w godzinach 17-21)

Zajęcia prowadzone są w przestronnych nowoczesnych salach pod kierunkiem wykładowców i ekspertów programowania z wieloletnim stażem.

Kto może wziąć udział w kursie?

W naszych kursach może wziąć udział każdy kto chce się nauczyć programowania lub podnieść swoje kompetencje w tej dziedzinie.

Python Base, Java Developer, Front-end Developer zostały stworzone z myślą o osobach, które nie są programistami zatem każdy może wziąć w nich udział.

Python Developer Advanced, Python Web Developer, Python Data Science, Python Machine Learning zostały stworzone z myślą o osobach, które posiadają podstawową wiedzę na temat programowania w Pythonie i chcą zdobyć specjalizację w jednym z wyżej wymienionych obszarów.

Czy nadaję się na bootcamp, jeśli nie mam żadnej wiedzy o programowaniu?

Tak w przypadku większości naszych bootcampów, wyjątek stanowią kursy z serii Python Advanced.

Nasze kursy przygotowaliśmy z myślą o osobach początkujących. Nie wymagamy doświadczenia w branży IT, wszystkiego co jest Ci potrzebne dowiesz się na kursie.

Jedynie Python Developer Advanced, Python Web Developer, Python Data Science i Python Machine Learning zostały przygotowane z myślą o osobach znających podstawy programowania w Pythonie.

Jak sprawdzić czy nadaję się na programistę?

Jeżeli cechują Ciebie: kreatywność, komunikatywność, samodzielność i analityczne myślenie to z pewnością możesz zostać programistą.

Wymienione wyżej cechy stanowią dobrą podstawę do tego aby przyjąć założenie, że ich posiadacz ma predyspozycje aby zostać programistą, zachęcamy do czytania artykułów w sekcji BLOG na naszej stronie – znajdziesz tam wiele użytecznych i przydatnych informacji.

Czy muszę przyjść z własnym laptopem?

Tak, każdy kursant na zajęcia powinien przyjść z własnym komputerem.

Z praktyki wiemy, że najlepiej pracuje się na własnym sprzęcie, jednakże w każdej lokalizacji gdzie odbywają się nasze kursy są dwa zestawy rezerwowe. Takie podejście pozwala na dokończenie zajęć w danej sesji bootcampu w przypadku gdyby laptop któregoś z kursantów odmówił posłuszeństwa.

Test

ligula arcu rhoncus metus, sed consectetur est ipsum eu nisl. Mauris maximus?

Suspendisse vel feugiat odio. Donec viverra, augue sit amet vehicula venenatis, diam sem rhoncus eros, nec auctor lorem orci et lorem. Sed dignissim quam id orci blandit porta. Integer nulla dolor, porta a nibh quis, iaculis laoreet lorem.

Nullam commodo elementum diam. Cursus ultricies nunc. Aenean nec mattis tellus, vel lacinia orci. Nunc eleifend, augue eu vulputate lacinia, ligula arcu rhoncus metus, sed consectetur est ipsum eu nisl. Mauris maximus, risus ullamcorper pretium laoreet, ex massa commodo ante, scelerisque interdum nisl ante sed tellus.

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy?