Zdjęcie

Nasza misja

Kształcimy programistów stawiając przede wszystkim na jakość i solidne podstawy. Uczymy realiów funkcjonowania w branży IT i przygotowujemy przyszłych specjalistów w swoich dziedzinach do otwarcia się na rynek. Nasze szkolenia są ułożone tak, aby kształcący się u nas przyszli programiści zdobyli pełen zakres umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w branży IT. Nie chcemy tylko przekazywać wiedzy. Zależy nam przede wszystkim na wdrażaniu odpowiednio przygotowanych, wyposażonych w pożądane umiejętności programistów na rynek.

Zdjęcie

UCanGrow

W UCanCode współpracujemy z frimą z obszaru HR z 15-letnim stażem, specjalizująca się w zatrudnianiu dla branży IT oraz HiTech. W skład zespołu wchodzą eksperci HR, psychologowie pracy oraz inżynierowie od wielu lat współpracujący firmami z Doliny Krzemowej. Trenerzy i mentorzy uczestniczą na co dzień w zatrudnianiu programistów i specjalistów IT. Doskonale znają specyfikę pracy zarówno polską jak i międzynarodową, od małych startupów po duże korporacje.

Pracując z Tobą pokażą Ci jak podejść do rozmowy kwalifikacyjnej zarówno z HR-em, Team Leaderem w IT jak i menedżerem z biznesu. Dowiesz się do jakiej roli w zespole masz predyspozycje i jak osiągnąć sukces w pracy uwzględniając różnice kulturowe pomiędzy Polską, Europą, Ameryką i Azją.

Jesteśmy praktykami. Zależy nam na tym, aby wyposażyć Cię w odpowiednie narzędzia niezależnie od tego, do którego miejsca pracy będziesz aplikował jako programista.

Zdjęcie

Jesteśmy dla każdego

W UCanCode jesteśmy otwarci dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z programowaniem lub podnieść swoje zawodowe kompetencje. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już doświadczonym programistą, znajdziesz u nas kurs, który będzie odpowiadał twoim potrzebom. Nie stawiamy żadnych wymagań rekrutacyjnych, ponieważ to my wyposażymy Cię we wszystkie potrzebne na rynku IT umiejętności. Przygotujemy Cię do zawodowych realiów, kładąc również nacisk na umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej. Jedynce w co musisz się zaopatrzyć, to cierpliwość, determinacja i systematyczność.

Zdjęcie

Mentoring

Stawiamy przede wszystkim na praktykę, więc do prowadzenia kursów zaprosiliśmy doświadczonych programistów, specjalistów w swoich dziedzinach, mających solidne zaplecze wiedzy, którym chcą się dzielić. Nasi trenerzy pozostają z kursantami w stałym kontakcie także poza zajęciami. Pomagają rozwiązywać najróżniejsze problemy, które pojawiają się w trakcie procesu pisania kodu i tłumaczą wszelkie niejasności. Uczestnicząc w kursie zyskasz mentora, który stanie się Twoim przewodnikiem w świecie programowania. Mentor wskaże Ci także odpowiednią dla Ciebie ścieżkę kariery, da Ci motywację i przede wszystkim podzieli się z Tobą wiedzą, którą zdobył przez lata zawodowej praktyki i zbierania doświadczeń z różnych obszarów branży IT. Potrafimy dostosować się do Twoich potrzeb, więc jeśli potrzebujesz indywidualnego kursu 1:1 z mentorem, skontaktuj się z nami.

Zdjęcie

Współpraca z WIT

Programy szkoleniowe UCC powstały we współpracy z WIT i są zatwierdzone przez uczelnię. WIT i UCC współpracują w zakresie jakości metod nauczania, monitorowania jakości zajęć oraz stosowania nowatorskich technik i metod nauczania. Uczestnicy, którzy będą chcieli kontynuować edukację, będą mogli uwzględnić ukończone kursy i certyfikaty uzyskane w UCC przy aplikowaniu na uczelnię.