Lekcja za 50 złotych – Python Intro

50zł

Lekcja specjalnie przygotowana dla tych, którzy swoją przygodę z programowaniem rozpoczęli na darmowej lekcji “Python dla początkujących”. Jeżeli nadal zastanawiasz się czy warto programować i czy język Python jest właśnie dla ciebie - nasz trener Tomek pomoże Ci zdecydować.

Składnia Pythona jest bardzo uniwersalna, czytelna i przemyślana w taki sposób,aby jak najbardziej przypominała język angielski. Jest przystępna dla początkujących i pozwala na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki temu Python jest jednym z najbardziej popularnych języków programowania.

Lekcja zacznie się od powtórki podstawowych operacji w Pythonie: w jaki sposób wykonywać operacje arytmetyczne, jak eksperymentować z kodem używając Python IDLE, jak tworzyć i zapisywać własne programy. Powtórzymy również podstawowe typy danych, a także napiszemy prosty program dzięki któremu zapoznasz się z podstawowymi funkcjami języka takimi jak przyjmowanie danych od użytkownika, zapisywanie tych danych przy pomocy zmiennych oraz jak wykorzystać te zmienne w kodzie. Dowiesz się także w jaki sposób sterować przepływem programu przy pomocy instrukcji warunkowych, a także jak oszczędzić czas w pisaniu przy użyciu pętli. Lekcje zakończy praktyczne ćwiczenie.

Najważniejsze informacje

  • 3h pracy z wykładowcą i grupą na żywo
  • Zajęcia odbędą się o godz. 18:30-21:30
  • Kursanci łączą się z trenerem na Zoomie
  • Komunikatorem z trenerem oraz grupą poza zajęciami jest Slack

Wybierz terminy

  • 06.10.2020-06.10.2020 Kurs wieczorowy
Nie znalazłeś terminu dla siebie? Skontaktuj się z nami

Trener

Tomasz Mariański

W zawodzie od lat (koduje w różnych technologiach od dziecka). Z wykształcenia inżynier technologii lotniczych na "Queen's Mary University of London", aktualnie inżynier systemów elektronicznych, specjalizujący się w statystycznej analizie danych. Jak sam uważa programowanie to życie samo w sobie - to nie pisanie kodu a sposób myślenia, analiza danych. Został trenerem, gdyż zawsze chciał dzielić się wiedzą z innymi. Jak mawia "ludzie często postrzegają programowanie jako czarnoksięstwo - zupełnie niepotrzebnie".

Dofinansowanie

Zależnie od sytuacji budżetowej i Twoich preferencji pomożemy Ci dobrać sposób sfinansowania kursu. Podpowiemy skąd pozyskać środki i jak rozłożyć płatności, żeby łatwiej wejść w obszar IT. Nasi pracownicy z Działu Obsługi chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania, jakie możesz mieć.

Poznaj sposoby dofinansowania
ikona

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!