Lekcja za 50 złotych – Python Patterns & Algorithms

50zł

Trzy godzinna lekcja specjalnie przygotowana dla osób, które rozpoczęły już swoją przygodę z programowaniem.

Składnia Pythona jest bardzo uniwersalna, czytelna i przemyślana w taki sposób, aby jak najbardziej przypominała język angielski. Jest przystępna dla początkujących i pozwala na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki temu Python jest jednym z najbardziej popularnych języków programowania.

Na tej lekcji rozbudujesz wiedzę na temat dobrych praktyk, a także poznasz znaczenie wyrażenia “pythonic”. Nauczymy cię zasad jakich należy przestrzegać na jakiejkolwiek rozmowie kwalifikacyjnej w branży IT. Nauczysz się także dodatkowych technik refaktoryzacji kodu.

Cała lekcja odbywa się na platformie Zoom.

Najważniejsze informacje

  • 3h pracy z wykładowcą i grupą na żywo
  • Zajęcia odbędą się o godz. 18:30-21:30
  • Kursanci łączą się z trenerem na Zoomie
  • Komunikatorem z trenerem oraz grupą poza zajęciami jest Slack

Wybierz terminy

  • 08.10.2020-08.10.2020 Kurs wieczorowy
Nie znalazłeś terminu dla siebie? Skontaktuj się z nami

Trener

Piotr Mariański

Doświadczenie: 12 lat komercyjnie (20 lat od pierwszego programu) CEO "Webpros.pl" (4 lata), CEO "ycacademy.pl", Trener programowania od 5 lat (Kilka ogólno-europejskich Akademii), Co-Founder kilku aktualnie rozwijanych startup'ów technologicznych W zawodzie od 12 lat. Z wykształcenia inżynier mechatronik "Politechniki Gdańskiej" posiadający ogromną pasję do programowania. Został trenerem, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą, która pomaga przynieść innym wielkie korzyści. Uwielbia poznawać ludzi, uczy się sam podczas każdych zajęć – życia i zawodu. Myśl: "Szaleństwo od geniuszu odróżnia tylko sukces”

Dofinansowanie

Zależnie od sytuacji budżetowej i Twoich preferencji pomożemy Ci dobrać sposób sfinansowania kursu. Podpowiemy skąd pozyskać środki i jak rozłożyć płatności, żeby łatwiej wejść w obszar IT. Nasi pracownicy z Działu Obsługi chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania, jakie możesz mieć.

Poznaj sposoby dofinansowania
ikona

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!