Python Level Up: Unit 2

1390zł

W trakcie kursu poszerzysz swoją wiedzę z zakresu Pythona o jego bardziej zaawansowane elementy. Dowiesz się czym jest popularny wzorzec dekoratora i jak je tworzyć. Poznasz podstawy wyrażeń regularnych, oraz podniesiesz umiejętności w używaniu wyrażeń listowych czy słownikowych. Dowiesz się czym są generatory i iteratory - zagadnienia niezbędne w przypadku operacji na danych. Ten kurs pozwoli Ci osiągnąć poziom wtajemniczenia, umożliwiający obranie specjalistycznej ścieżki zawodowej.

Kurs oprócz 30 godzin zajęć z trenerem oraz 20 godzin samodzielnej pracy zawiera także przygotowanie do stworzenia portfolio oraz certyfikat i referencje z opinią mentora wystawione na prośbę uczestnika na zakończenie nauki.

Najważniejsze informacje

 • 30h pracy z wykładowcą i grupą na żywo+ 20h nauki samodzielnej w dni wolne od zajęć
 • 10 x 3h wieczornych spotkań w godz. 17:30-20:30Zajęcia w dni: poniedziałek, środa, piątek lub wtorek, czwartek, sobota. Cały kurs trwa 3 tygodnie
 • Zajęcia w grupach od 9 do 12 osóbKursy specjalistyczne do max 8 osób
 • Kursanci łączą się z trenerem na ZoomieWszystkie nasze zajęcia są nagrywane a materiał wideo wysyłamy następnego dnia
 • Komunikatorem z trenerem oraz grupą poza zajęciami jest Slack

Wybierz terminy

 • 13.10.2020-03.11.2020 Kurs wieczorowy
Nie znalazłeś terminu dla siebie? Skontaktuj się z nami

Plan nauki

 1. Wyjątki i obsługa błędów

  Zrozumiesz w pełni co jest podstawą każdej zaawansowanej aplikacji, czemu programista musi być świadomy że prawo Murphy’ego działa. Nauczysz się pisać własne kody błędów i wykorzystywać je w swoich programach. Oprogramowanie jest tak dobre, jak ilość niepożądanych działań, które programiści zdołali przewidzieć.

 2. Operacje I/O

  Poznasz bardziej zaawansowane operacje na plikach, nauczysz się odczytywać je częściami, a także poznasz moduły pozwalające wyprowadzać dane do różnych popularnych formatów.

 3. Funkcje i Oneliners

  Dowiesz się czym w pełni są argumenty pozycyjne i nazwane, czym są *args oraz **kwargs, jak je wypakowywać, a także w jaki sposób w Pythonie można typować zmienne (i dlaczego jest to jedynie dobra praktyka, a nie mechanizm chroniący przed przekazaniem niewłaściwych danych). Rozwiniesz umiejętności pisania słynnych jednolinijkowców, aby skrypty które tworzysz oprócz świetnego działania, były także „Pythonic”. Poznasz również wzorzec dekoratora – jedną z najpopularniejszych technik wykorzystywanych w Pythonie (i nie tylko).

 4. Generatory i Iteratory

  Przetwarzanie ogromnych ilości danych jest w dzisiejszym świecie normą. Poznasz mechanizmy, które umożliwiają dostęp do dużych ilości informacji nie zużywając przy tym pamięci w stopniu blokującym działanie innych programów. Generatory to proste, lecz potężne mechanizmy, które są niezbędne do przetwarzania sporych pakietów danych.

 5. Wyrażenia regularne

  Podobno „jeśli masz problem i użyjesz wyrażeń regularnych, masz 2 problemy”. Mimo iż powstało już bardzo wiele mechanizmów wyszukujących wzorce za nas, każdy szanujący się programista powinien poznać przynajmniej podstawy wyszukiwania określonych schematów wewnątrz różnych treści – problemem nie są posiadające określony schemat źródła danych, lecz pliki, które nie mają popularnej struktury. Ten blok pokaże Ci jak to robić.

 6. Programowanie obiektowe

  W tym bloku rozwiniesz umiejętności programowania w paradygmacie OOP. Dowiesz się jak przeciążać metody określonych obiektów (np. nadpisać domyślny sposób porównywania elementów), poznasz wbudowane dekoratory, a także kilka popularnych wzorców projektowych, służących pisaniu przejrzystego i podatnego na rozwój kodu. Zrozumiesz też mechanizm wielo-dziedziczenia.

Trener

Piotr Mariański

Doświadczenie: 12 lat komercyjnie (20 lat od pierwszego programu) CEO "Webpros.pl" (4 lata), CEO "ycacademy.pl", Trener programowania od 5 lat (Kilka ogólno-europejskich Akademii), Co-Founder kilku aktualnie rozwijanych startup'ów technologicznych W zawodzie od 12 lat. Z wykształcenia inżynier mechatronik "Politechniki Gdańskiej" posiadający ogromną pasję do programowania. Został trenerem, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą, która pomaga przynieść innym wielkie korzyści. Uwielbia poznawać ludzi, uczy się sam podczas każdych zajęć – życia i zawodu. Myśl: "Szaleństwo od geniuszu odróżnia tylko sukces”

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

Dodatkowo prześlemy wszystkie ważne informacje dotyczące kursu!Pobierz pełen program kursu

Pobierz szczegółowy program kursu

Dofinansowanie

Zależnie od sytuacji budżetowej i Twoich preferencji pomożemy Ci dobrać sposób sfinansowania kursu. Podpowiemy skąd pozyskać środki i jak rozłożyć płatności, żeby łatwiej wejść w obszar IT. Nasi pracownicy z Działu Obsługi chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania, jakie możesz mieć.

Poznaj sposoby dofinansowania
ikona

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!