Python Intro: Unit 1

1390zł

Zdalny kurs programowania w języku Python, w trakcie którego będziesz uczył się podstaw Pythona, dowiesz się co to znaczy "Pythonic". Poznasz podstawowe zagadnienia takie jak składnia, moduły biblioteki standardowej, programowanie funkcyjne i obiektowe, a także podstawy tworzenia wyrażeń listowych czy słownikowych.

Kurs oprócz 30 godzin zajęć z trenerem oraz 20 godzin samodzielnej pracy zawiera także przygotowanie do stworzenia portfolio oraz certyfikat i referencje z opinią mentora wystawione na prośbę uczestnika na zakończenie nauki.

Najważniejsze informacje

 • 30h pracy z wykładowcą i grupą na żywo+ 20h nauki samodzielnej w dni wolne od zajęć
 • 10 x 3h wieczornych spotkań w godz. 17:30-20:30Zajęcia w dni: poniedziałek, środa, piątek lub wtorek, czwartek, sobota. Cały kurs trwa 3 tygodnie
 • Zajęcia w grupach od 9 do 12 osóbKursy specjalistyczne do max 8 osób
 • Kursanci łączą się z trenerem na ZoomieWszystkie nasze zajęcia są nagrywane a materiał wideo wysyłamy następnego dnia
 • Komunikatorem z trenerem oraz grupą poza zajęciami jest Slack

Wybierz terminy

 • 13.10.2020-03.11.2020 Kurs wieczorowy
Nie znalazłeś terminu dla siebie? Skontaktuj się z nami

Plan nauki

 1. Wprowadzenie

  Zapoznasz się z podstawowymi zasadami którymi musi kierować się programista Python – wyjaśnimy Ci ZEN tego języka, a także dowiesz się czym jest standaryzacja PEP8. Wspólnie skonfigurujemy środowisko pracy, oraz wybierzemy zestaw narzędzi pomocnych w tworzeniu dobrego i przede wszystkim działającego kodu .

 2. Biblioteka standardowa

  Poznasz tu podstawowe moduły które Python przynosi nam wraz ze swym interpreterem. Nauczysz się też podstawowych cegiełek programowania – czym są zmienne, czym są ich typy, jak działają instrukcje sterowania przepływem danych (warunki i pętle), a także zapoznasz się z różnymi rodzajami operatorów (arytmetyczne, porównania, logiczne).

 3. Programowanie funkcyjne

  W tym bloku nauczysz się jak tworzyć nie-redundantny kod (nie zawierający powtórzeń), dowiesz się dlaczego funkcje określa się mianem taniej siły roboczej, a także dlaczego jeśli chcesz przypisać wynik działania „print” do zmiennej, będzie to nic. Zobaczysz też jak skomplikowane zagadnienia rozwiązywać w postaci jedno-linijkowców (w późniejszych blokach nie tylko zobaczysz, a nauczysz się je pisać).

 4. Programowanie obiektowe

  Poznasz podstawy paradygmatu OOP – najpopularniejszej dziś konwencji wytwarzania oprogramowania. Dowiesz się co to znaczy że wszystko jest obiektem – nawet Ja albo Ty (oczywiście tylko w rozumieniu programistycznym). Poznasz tajemniczo brzmiące słowa Polimorfizm czy Enkapsulacja, by dowiedzieć się że mimo groźnego brzmienia oznaczają one bardzo proste rzeczy.

 5. Operacje na danych

  Dowiesz się jak wyglądają podstawy przetwarzania danych w roku 2020. Nauczysz się odczytywać je z plików, lecz przede wszystkim odbierać je z poziomu dowolnego REST API. Po ich odczycie nauczysz się wykorzystywać je we własnej aplikacji.

Trener

Piotr Mariański

Doświadczenie: 12 lat komercyjnie (20 lat od pierwszego programu) CEO "Webpros.pl" (4 lata), CEO "ycacademy.pl", Trener programowania od 5 lat (Kilka ogólno-europejskich Akademii), Co-Founder kilku aktualnie rozwijanych startup'ów technologicznych W zawodzie od 12 lat. Z wykształcenia inżynier mechatronik "Politechniki Gdańskiej" posiadający ogromną pasję do programowania. Został trenerem, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą, która pomaga przynieść innym wielkie korzyści. Uwielbia poznawać ludzi, uczy się sam podczas każdych zajęć – życia i zawodu. Myśl: "Szaleństwo od geniuszu odróżnia tylko sukces”

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

Dodatkowo prześlemy wszystkie ważne informacje dotyczące kursu!Pobierz pełen program kursu

Pobierz szczegółowy program kursu

Dofinansowanie

Zależnie od sytuacji budżetowej i Twoich preferencji pomożemy Ci dobrać sposób sfinansowania kursu. Podpowiemy skąd pozyskać środki i jak rozłożyć płatności, żeby łatwiej wejść w obszar IT. Nasi pracownicy z Działu Obsługi chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania, jakie możesz mieć.

Poznaj sposoby dofinansowania
ikona

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!