Python Web Developer ***ONLINE***

1390zł

Django – te imię wywołuje u wielu programistów dreszcze. Poznaj najpopularniejszy framework na którym zbudowane zostały takie aplikacje jak YouTube, Instagram, Dropbox czy Spotify. Podczas kursu wraz z trenerem wdrożysz w oparciu o te narzędzie praktyczny projekt systemu informatycznego, który od razu będziesz mógł umieścić w swoim portfolio. Razem wdrożymy REST’owe API z użyciem Django Rest Framework. Django to uwieńczenie szkolenia na Web Developera – dzisiejszy świat aplikacji Webowych w praktyce.

Najważniejsze informacje

 • 30h pracy z wykładowcą i grupą na żywo+ 20h nauki samodzielnej w dni wolne od zajęć
 • 10 x 3h wieczornych spotkań w godz. 17:30-20:30Cały kurs trwa 3 tygodnie
 • Zajęcia w grupach od 9 do 12 osóbKursy specjalistyczne do max 8 osób
 • Kursanci łączą się z trenerem na ZoomieWszystkie nasze zajęcia są nagrywane a materiał wideo wysyłamy następnego dnia
 • Komunikatorem z trenerem oraz grupą poza zajęciami jest Slack

Wybierz terminy

 • 17.08.2020-07.09.2020 Kurs wieczorowy
Nie znalazłeś terminu dla siebie? Skontaktuj się z nami

Plan nauki

 1. Framework

  Dowiesz się czym jest koncepcja framework’ów, poznasz po krótce historie „nowego internetu – internetu ludzi”, dowiesz się więcej o najpopularniejszym dziś wzorcu projektowym MVC (MVT).
  Zrozumiesz koncepcję odwrócenia przepływu sterowania, a także sposoby modelowania architektury aplikacji Webowej.

 2. Routing & Views

  W tej części dowiesz się jak sprawić by pod konkretnym adresem internetowym, prezentowana była określona treść. Dowiesz się jak tworzyć węzły URL, poznasz jak odbierać z poziomu klienta (np. przeglądarka) dane za pomocą obiektu „request” oraz jak wyprowadzić odpowiedź serwera (Response).

 3. Modele & Shell

  Poznasz Django ORM, nauczysz się modelować – tworzyć architekturę systemu informatycznego, który dla właściwego działania musi operować na dużej ilości merytorycznie powiązanych ze sobą danych. Zobaczysz jak w prosty sposób zarządzać kolekcjami, a także jak za pomocą specjalnego narzędzie „django shell” z poziomu konsoli zaimportować do Twojej aplikacji dane z innych systemów.

 4. Django Admin

  Poznasz panel administracyjny Django – doskonałe narzędzie pozwalające zarządzać bazą danych systemu z poziomu gotowego graficznego interfejsu. W większości projektów musisz taki panel stworzyć samemu od podstaw – z użyciem django ten wspaniały mechanizm otrzymujesz z samym frameworkiem.

 5. Templates & Forms

  Nauczysz się dla właściwego widoku ładować dokumenty hipertekstowe – w skrócie wyświetlać pod odpowiednim adresem internetowym treść dokumentu HTML z danymi pobranymi z bazy danych aplikacji. Poznasz rozbudowany system szablonów django, pozwalający tworzyć skomplikowane interfejsy w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Użyjesz też wbudowanego systemu obsługi formularzy.

 6. Tests

  Najmniej radosny, a jednocześnie najpotrzebniejszy etap każdego projektu. Z zastosowaniem wbudowanych bibliotek przeznaczonych do testowania z łatwością zautomatyzujesz proces sprawdzania niezawodności działania Twojej aplikacji.

 7. DRF

  Django Rest Framework jest jednym z najpopularniejszych narzędzi używanych w dzisiejszej developerce. Z użyciem tego pakietu w bardzo prosty sposób postawisz REST API, które może służyć za zaplecze dla dowolnej aplikacji napisanej z wykorzystaniem którejś z popularnych technologii frontendowych, ale i innych systemów napisanych w innych niż Python (w nim również) językach.

Trener

Piotr Mariański

Doświadczenie: 12 lat komercyjnie (20 lat od pierwszego programu) CEO "Webpros.pl" (4 lata), CEO "ycacademy.pl", Trener programowania od 5 lat (Kilka ogólno-europejskich Akademii), Co-Founder kilku aktualnie rozwijanych startup'ów technologicznych W zawodzie od 12 lat. Z wykształcenia inżynier mechatronik "Politechniki Gdańskiej" posiadający ogromną pasję do programowania. Został trenerem, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą, która pomaga przynieść innym wielkie korzyści. Uwielbia poznawać ludzi, uczy się sam podczas każdych zajęć – życia i zawodu. Myśl: "Szaleństwo od geniuszu odróżnia tylko sukces”

Dofinansowanie

Zależnie od sytuacji budżetowej i Twoich preferencji pomożemy Ci dobrać sposób sfinansowania kursu. Podpowiemy skąd pozyskać środki i jak rozłożyć płatności, żeby łatwiej wejść w obszar IT. Nasi pracownicy z Działu Obsługi chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania, jakie możesz mieć.

Poznaj sposoby dofinansowania
ikona

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!