Python Django & DRF: Unit 5

1390zł

Poznaj Django - najpopularniejszy framework przeznaczony do tworzenia aplikacji internetowych, napisany w Pythonie, na którym został zbudowany YouTube, Instagram, Dropbox, czy Spotify. Podczas kursu wraz z trenerem wprowadzisz w życie, w oparciu o to właśnie narzędzie, praktyczny projekt systemu informatycznego, który będziesz mógł umieścić w swoim portfolio. Wspólnie wdrożycie także REST’owe API z użyciem Django Rest Framework. Django stanowi zwieńczenie szkolenia na Web Developera - świat aplikacji webowych w praktyce.

Kurs oprócz 30 godzin zajęć z trenerem oraz 20 godzin samodzielnej pracy zawiera także przygotowanie do stworzenia portfolio oraz certyfikat i referencje z opinią mentora wystawione na prośbę uczestnika na zakończenie nauki.

Najważniejsze informacje

 • 30h pracy z wykładowcą i grupą na żywo+ 20h nauki samodzielnej w dni wolne od zajęć
 • 10 x 3h wieczornych spotkań w godz. 17:30-20:30Zajęcia w dni: poniedziałek, środa, piątek lub wtorek, czwartek, sobota. Cały kurs trwa 3 tygodnie
 • Zajęcia w grupach od 9 do 12 osóbKursy specjalistyczne do max 8 osób
 • Kursanci łączą się z trenerem na ZoomieWszystkie nasze zajęcia są nagrywane a materiał wideo wysyłamy następnego dnia
 • Komunikatorem z trenerem oraz grupą poza zajęciami jest Slack

Wybierz terminy

 • 21.09.2020-12.10.2020 Kurs wieczorowy
Nie znalazłeś terminu dla siebie? Skontaktuj się z nami

Plan nauki

 1. Framework

  Dowiesz się czym jest koncepcja framework’ów, poznasz historię „nowego Internetu – Internetu ludzi”, a także najpopularniejszy dziś wzorzec projektowy MVC (MVT). Zrozumiesz koncepcję odwrócenia przepływu sterowania oraz sposoby modelowania architektury aplikacji Webowej.

 2. Routing & Views

  Dowiesz się jak sprawić by pod konkretnym adresem internetowym, prezentowana była określona treść, a także jak tworzyć węzły URL. Poznasz jak odbierać z poziomu klienta (np. przeglądarka) dane za pomocą obiektu „request” oraz jak wyprowadzić odpowiedź serwera (Response).

 3. Modele & Shell

  Poznasz Django ORM, nauczysz się modelować – tworzyć architekturę systemu informatycznego, który dla właściwego działania musi operować na dużej ilości merytorycznie powiązanych ze sobą danych. Zobaczysz jak w prosty sposób zarządzać kolekcjami, a także jak za pomocą specjalnego narzędzia „django shell” z poziomu konsoli zaimportować do Twojej aplikacji dane z innych systemów.

 4. Django Admin

  Poznasz panel administracyjny Django – doskonałe narzędzie pozwalające zarządzać bazą danych systemu z poziomu gotowego graficznego interfejsu. W większości projektów trzeba taki panel stworzyć samemu od podstaw – z użyciem Django mechanizm ten otrzymuje się z samym frameworkiem.

 5. Templates & Forms

  Nauczysz się ładować dokumenty hipertekstowe tekstowe dla właściwego widoku – wyświetlać pod odpowiednim adresem internetowym treść dokumentu HTML z danymi pobranymi z bazy danych aplikacji. Poznasz rozbudowany system szablonów Django, pozwalający tworzyć skomplikowane interfejsy w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Użyjesz również wbudowanego systemu obsługi formularzy.

 6. Tests

  Z zastosowaniem wbudowanych bibliotek przeznaczonych do testowania z łatwością zautomatyzujesz proces sprawdzania niezawodności działania Twojej aplikacji.

 7. DRF

  Django Rest Framework jest jednym z najpopularniejszych narzędzi używanych w dzisiejszym Developmencie. Z użyciem tego pakietu w bardzo prosty sposób stworzysz REST API, które może służyć za zaplecze dla dowolnej aplikacji napisanej z wykorzystaniem którejś z popularnych technologii frontendowych, ale i innych systemów nie napisanych w Pythonie.

Trener

Piotr Mariański

Doświadczenie: 12 lat komercyjnie (20 lat od pierwszego programu) CEO "Webpros.pl" (4 lata), CEO "ycacademy.pl", Trener programowania od 5 lat (Kilka ogólno-europejskich Akademii), Co-Founder kilku aktualnie rozwijanych startup'ów technologicznych W zawodzie od 12 lat. Z wykształcenia inżynier mechatronik "Politechniki Gdańskiej" posiadający ogromną pasję do programowania. Został trenerem, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą, która pomaga przynieść innym wielkie korzyści. Uwielbia poznawać ludzi, uczy się sam podczas każdych zajęć – życia i zawodu. Myśl: "Szaleństwo od geniuszu odróżnia tylko sukces”

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

Dodatkowo prześlemy wszystkie ważne informacje dotyczące kursu!Pobierz pełen program kursu

Pobierz szczegółowy program kursu

Dofinansowanie

Zależnie od sytuacji budżetowej i Twoich preferencji pomożemy Ci dobrać sposób sfinansowania kursu. Podpowiemy skąd pozyskać środki i jak rozłożyć płatności, żeby łatwiej wejść w obszar IT. Nasi pracownicy z Działu Obsługi chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania, jakie możesz mieć.

Poznaj sposoby dofinansowania
ikona

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!