WebDevelopment 10-13 lat – moja pierwsza strona internetowa

468zł

Nasz trener Dawid pomoże Wam zanurzyć się w nieskończonym jeziorze wiedzy, jakim jest programowanie webowe.

Każdy uczestnik stworzy własną, autorską stronę internetową! Proszę się nie bać, jeśli brzmi to skomplikowanie. Razem damy radę!

Możesz zrobić bloga, na którym będziesz opowiadał światu o Twoim hobby. A może potrzebujesz teraz wirtualnego albumu ze zdjęciami czy strony internetowej dla firmy rodziców?

Nauczymy się podstaw języków potrzebnych do tzw. Front-Endu (części wizualnej strony, którą użytkownik widzi) oraz Back-Endu (tej części strony, która jest za kulisami; ustalającej jak strona działa):

- HTML5 (język budujący samą stronę)
- CSS3 (język stylizujący stronę napisaną w HTML)
- SEO (zasady pisania stron tak, by były wysoko pozycjonowane w wyszukiwarce)

Zajęcia są przygotowane zgodnie z zaleceniami organizacji W3C. Jest to organizacja standaryzująca wszelkie technologie związane z internetem. To oni definiują, jak się poprawnie pisze strony.

I to wszystko na podstawie aktualnej wiedzy! Z zachowaniem zasad responsywności (strona ładnie wyglądająca na każdym urządzeniu, nawet mobilnym!), optymalizacji wyszukiwarek (wiedza o tym, jak pisać stronę, by była wysoko pozycjonowana w wyszukiwarce).

Do kodu!

Najważniejsze informacje

 • Przeprowadzimy 18 warsztatów tematycznych 8 spotkań po 3h lekcyjne
 • Cały kurs trwa 3 tygodnieZajęcia odbywają się w poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach 11:00 - 14:00
 • Zajęcia są w grupach od 5 do 9 osób
 • Kursanci łączą się z trenerem na ZoomiePo zajęciach uczestnicy dostają wyzwania do pracy samodzielnej
 • Jesteśmy dla uczestnika / rodzica przez 7 dni w tygodniu pod telefonem i mailem

Wybierz terminy

 • 10.08.2020-26.08.2020 Kurs dzienny
 • 31.08.2020-16.09.2020 Kurs dzienny
Nie znalazłeś terminu dla siebie? Skontaktuj się z nami

Plan nauki

 1. Środowisko programistyczne

  Dowiesz się, jakie programy są niezbędne do rozpoczęcia nieskończonej przygody jaką jest tworzenie stron www. Począwszy od wyboru podstawowego edytora tekstu z kolorowaną składnią, przez dostępne dla niego pakiety ułatwiające pracę na kodzie, aż po przedstawienie samych języków, które będą wykorzystywane!

 2. HTML to podstawa

  Bez niego ani rusz. Nauczysz się wszystkich niezbędnych znaczników HTML, które są fundamentalną strukturą każdej strony. Poznasz najnowsze znaczniki semantyczne, blokowe, które zostały wprowadzone wraz z wersją HTML5. Są to elementy budujące stronę, na przykład ten, który właśnie rozwinąłeś! Dowiesz się, jak je poprawnie wykorzystywać, by strona była zoptymalizowana (zawierała wszystko co powinna i jednocześnie ładowała się szybko).

 3. CSS jako sztuka

  W tym segmencie wyjaśnię Ci czym dokładnie są selektory, pseudoklasy i responsywność strony. Nie bój się tych strasznie brzmiących słów, bo w praktyce nikt normalny ich nie pamięta. Nauczysz się stylizować swój wcześniej napisany kod HTML przy pomocy najnowszej wersji języka CSS3 (kaskadowych arkuszy stylów). Zapoznasz się z kluczowymi technikami tworzenia własnych, kreatywnych szablonów stron. Jednocześnie nauczysz się techniki skalowalności strony i jej wyglądu. Oznacza to, że Twoje strony będą wyglądały idealnie, na każdym urządzeniu, nawet na najnowszej lodówce Samsunga!

 4. SEO - pozycjonowanie strony

  Ten kurs jest przygotowywany w oparciu o ścisłe wytyczne W3C, czyli organizacji standaryzującej cały obecny internet! Między innymi tworzy ona standardy dotyczące pozycjonowania stron w wyszukiwarkach internetowych, jak Google. Nauczymy Cię, jak tworzyć stronę, by była ona czytelna dla botów gigantów internetowych. Ma to skutkować lepszym pozycjonowaniem Twojej strony w wynikach wyszukiwania. SEO, z angielskiego Search Engine Optimalisation, to po prostu nauka o optymalizacji pod względem wyszukiwarki 🙂

Trener

Dawid Niedźwiecki

- człowiek orkiestra, - uwielbia wyskakiwać na głęboką wodę, - satysfakcjonuje go programowanie w każdym języku (nawet nieznanym), - po studiach zamierza zostać nauczycielem w szkole średniej, - nic go tak nie uszczęśliwia, jak przekazywanie wiedzy, - potrafi uczyć się tak szybko jak pisać (bardzo szybko).

Pobierz pełen program kursu

Wypełnij formularz

Pobieerz szczegółowy program kursu

Dofinansowanie

Zależnie od sytuacji budżetowej i Twoich preferencji pomożemy Ci dobrać sposób sfinansowania kursu. Podpowiemy skąd pozyskać środki i jak rozłożyć płatności, żeby łatwiej wejść w obszar IT. Nasi pracownicy z Działu Obsługi chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania, jakie możesz mieć.

Poznaj sposoby dofinansowania
ikona

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!