Zdjęcie

Mirosław Kaliński

Od ponad 30 lat związany z IT. Prowadził projekty deweloperskie i wdrożeniowe, także w zespołach mieszanych z wykorzystaniem rozproszonych grup programistów zlokalizowanych w różnych krajach. Ma doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju przedsięwzięć. Brał udział w projektach startupów software’owych wykorzystujących sztuczną inteligencję, jak i dużych wdrożeniowych projektach informatycznych dla Microsoft, Oracle czy Tata Consultancy Services. Zainteresowany budowaniem “Innej szkoły IT” i edukacją w taki sposób, żeby zwiększyć szanse osobom wchodzącym do branży. Zwolennik hasła: “Daj szanse Juniorowi, on kiedyś będzie Ekspertem”. Jako inżynier doświadczalnik jest entuzjastą uczenia się przez udział w realnych projektach i zdobywania doświadczenia przez pracę “w polu”. Absolwent matematyki i fizyki na Politechnice Warszawskiej i rolnictwa na SGGW. Inżynier pszczelarz i informatyk zielarz. Obecnie wykładowca inżynierii oprogramowania i elementów IT na WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Certyfikowany audytor IT (CISA) i trener.

Zdjęcie

Marcin Nawrocki

Komercyjne doświadczenie zbiera od 2005 roku zaczynając od PHP i Java Script, a od 7 lat ściśle związany z Javą i pobocznymi technologiami wykorzystywanymi w aplikacjach webowych opartych o JVM. Doświadczenie zawodowe zbierał wśród Firm - liderów z branży logistyki, farmaceutyki, czy finansów. W międzyczasie doświadczenie w roli trenera oraz mentora zbierał przez ponad 3 lata, pomagając i kształcąc przy tym dziesiątki kursantów. Z wykształcenia magister inżynier informatyki, pogłębiający ciągle swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w branżowych konferencjach, szkoleniach oraz zdobywając takie certyfikaty jak OCA i OCP. Po godzinach miłośnik sportu, podróży oraz aplikacji mobilnych.

Zdjęcie

Piotr Mariański

Doświadczenie: 12 lat komercyjnie (20 lat od pierwszego programu) CEO "Webpros.pl" (4 lata), CEO "ycacademy.pl", Trener programowania od 5 lat (Kilka ogólno-europejskich Akademii), Co-Founder kilku aktualnie rozwijanych startup'ów technologicznych W zawodzie od 12 lat. Z wykształcenia inżynier mechatronik "Politechniki Gdańskiej" posiadający ogromną pasję do programowania. Został trenerem, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą, która pomaga przynieść innym wielkie korzyści. Uwielbia poznawać ludzi, uczy się sam podczas każdych zajęć – życia i zawodu. Myśl: "Szaleństwo od geniuszu odróżnia tylko sukces”

Zdjęcie

Tomasz Mariański

W zawodzie od lat (koduje w różnych technologiach od dziecka). Z wykształcenia inżynier technologii lotniczych na "Queen's Mary University of London", aktualnie inżynier systemów elektronicznych, specjalizujący się w statystycznej analizie danych. Jak sam uważa programowanie to życie samo w sobie - to nie pisanie kodu a sposób myślenia, analiza danych. Został trenerem, gdyż zawsze chciał dzielić się wiedzą z innymi. Jak mawia "ludzie często postrzegają programowanie jako czarnoksięstwo - zupełnie niepotrzebnie".

Zdjęcie

Dominika Janus-Twardowska

HR Manager z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w obszarze HRM. CEO w Biuro Doradcze i szefowa grupy UCanGrow. Posiada doświadczenie w realizacji dużych projektów rekrutacyjnych dla renomowanych firm o światowym zasięgu. Studiowała Matematykę Stosowaną na Politechnice Poznańskiej oraz Psychologię Zarządzania na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Coach kariery i doradca zawodowy, od ponad 10 lat specjalizuje się w branży HiTech.

Zdjęcie

Anna Zawalska

Psycholog pracy i specjalistka w obszarze HR, ekspert w Biuro Doradcze oraz członek zespołu specjalistów w UCanGrow. Kompleksowo zarządza procesami rekrutacyjnymi, jako key player uczestniczyła z sukcesem w wielu projektach pomagając kandydatom przejść przez skomplikowany proces rekrutacji. Absolwentka Psychologii (specjalizacja Psychologia pracy i organizacji) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zdjęcie

Stanisław Syty

Od początku kariery zawodowej czyli od ponad 30 lat związany z branżą IT. W swoim dorobku ma realizację wielu projektów developerskich zarówno dla firm komercyjnych jak i tych z sektora publicznego. Zaczynał w latach 90-tych od tworzenia oprogramowania do obsługi urządzeń medycznych oraz zintegrowanego systemu obsługi kliniki dla jednego z warszawskich szpitali, na swoim koncie ma udział w prestiżowych i ważnych projektach developerskich dla największych światowych firm z branży medycznej, biotechnologicznej oraz farmaceutycznej. W swoim dorobku ma również udział, jako szef zespołu programistów, w projekcie budowy systemu usług elektronicznych dla jednego z ministerstw RP, z efektów pracy tego zespołu korzystają dzisiaj rzesze przedsiębiorców i osób fizycznych w całej Polsce. Certyfikowany Project Manager, Service Manager i SCRUM Master Studiował w Szkole Głównej Handlowej, od lat z pasją i sukcesem pomaga młodszym Koleżankom i Kolegom rozwijać swoją karierę w IT.

Zdjęcie

Grzegorz Adamczak

Posiada bogate doświadczenie biznesowe w różnych dziedzinach. Współtworzył kilka projektów startupowych. Od niemal 30 lat związany z branżą szkoleniową. ,,Innej szkole IT” daje 100% swojego zaangażowania po to, by absolwenci szkoleń w UCanCode zdobyli pełen zakres umiejętności i wiedzy potrzebnej do osiągnięcia sukcesu na rynku IT. Optymista od urodzenia, fan sportu i inwestycji. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Inspirujący lider.