Zdjęcie

Nasza misja

Kształcimy specjalistów IT w skuteczny i przyjemny dla słuchaczy sposób. Stawiamy na jakość, a nasze programy nauczania tworzymy we współpracy ze środowiskiem akademickim. Kształcimy programistów posiadających pełny zestaw umiejętności pozwalających odnaleźć się i odnieść sukces na współczesnym rynku pracy w IT.

Co nas wyróżnia

Zdjęcie

Bootcamp dla każdego

W naszych kursach może wziąć udział każdy kto chce się nauczyć programowania lub podnieść swoje kompetencje w tej dziedzinie. Nie wymagamy doświadczenia w branży IT, wszystko co jest Ci potrzebne dowiesz się na kursie. Najważniejsza jest Twoja determinacja, chęć do nauki i solidnej pracy oraz systematyczność. Przygotujemy Cię też do realiów zawodu, bo jako programista będziesz pracować w zespole. Na kursie będziesz mógł wyćwiczyć swoje umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, które przydadzą Ci się w pracy.

Zdjęcie

Maksimum praktyki

W UCC stawiamy na łączenie solidnych podstaw zawodu programisty i praktyki . Nad systematyzacją nauki czuwa doświadczony specjalista z branży. Jeśli zdecydowałeś się na pracę 1:1 z mentorem, będzie on dzielił się z Tobą swoim doświadczeniem, pomagał ugruntowaniu wiedzy i motywował na ścieżce kariery. Stawiamy na współpracę w trakcie kursów oraz po ich odbyci. Tworzymy Koło Absolwentów, będziemy budować społeczność i kalendarz eventów pozwalających na wymianę myśli pomiędzy Wami. Jako Kursant i Absolwent będziesz mógł(a) skorzystać z networku UCanCode, UCanGrow i uczelni. Już wkrótce spotkasz nas w sieci i w realu. Zapisz się na newsletter, żeby być w obiegu.

Zdjęcie

Mentorzy 1-1

Jeśli wybrałeś opcję pracy z mentorem, dostaniesz osobę do współpracy na zasadach 1:1. Wybraliśmy osoby posiadające doświadczenie branżowe, pracujący przy budowaniu zespołów programistów dla firm i zatrudnianiu freelancerów. Pracując z Tobą, mentor, będzie w stanie ocenić, jaka ścieżka kariery będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.
Jako praktycy mamy świadomość, że osiągnięcie sukcesu “w realu” jest ważniejsze niż samo pozyskanie pracy. Przez pracę z mentorem chcemy pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery.

Zdjęcie

Współpraca z WIT

Programy szkoleniowe UCC powstały we współpracy z WIT i są zatwierdzone przez uczelnię. WIT i UCC współpracują w zakresie jakości metod nauczania, monitorowania jakości zajęć oraz stosowania nowatorskich technik i metod nauczania. Uczestnicy, którzy będą chcieli kontynuować edukację, będą mogli uwzględnić ukończone kursy i certyfikaty uzyskane w UCC przy aplikowaniu na uczelnię.

Zdjęcie

UCanGrow

Partnerem UCanCode jest firma z obszaru HR z 15-letnim stażem, specjalizująca się w zatrudnianiu dla branży IT oraz HiTech. W skład zespołu wchodzą eksperci HR, psychologowie pracy oraz inżynierowie od wielu lat współpracujący firmami z Doliny Krzemowej. Trenerzy i mentorzy uczestniczą na co dzień w zatrudnianiu programistów i specjalistów IT. Doskonale znają specyfikę pracy zarówno polską jak i międzynarodową, od małych startupów po duże korporacje.

Pracując z Tobą pokażą Ci jak podejść do rozmowy kwalifikacyjnej zarówno z HR-em, Team Leaderem w IT jak i menedżerem z biznesu. Dowiesz się do jakiej roli w zespole masz predyspozycje i jak osiągnąć sukces w pracy uwzględniając różnice kulturowe pomiędzy Polską, Europą, Ameryką i Azją.

Jesteśmy praktykami. Zależy nam na tym, aby wyposażyć Cię w odpowiednie narzędzia niezależnie od tego, do którego miejsca pracy będziesz aplikował jako programista.

Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy?