Python na co dzień + pierwsze linijki kodu

O wydarzeniu

Korzystałeś dzisiaj ze Spotify’a, Facebooka, YouTube’a lub Reddita? Zastanawiałeś się kiedyś jakie procesy pozwalają na ich sprawne działanie? W dużej mierze technologie popularnych aplikacji oparte są właśnie na Pythonie. A może chciałbyś dowiedzieć się, do czego tak naprawdę używa się tego języka programowania w świecie wielkiego biznesu? 

Python niezmiennie utrzymuje się na podium najczęściej używanych języków programowania. Jego popularność wynika przede wszystkim z czytelności i uniwersalności pythonowego kodu, dzięki z kolei czemu wykorzystuje się go w wielu branżach. 

Przyjdź na darmową lekcję z naszym trenerem Tomkiem Mariańskim i dowiedz się jak Python i jego technologie implementują się w otaczającym nas współcześnie świecie, a także wykonaj razem z Tomkiem pierwsze podstawowe operacje na kodzie. 

Jeśli chcesz być czynnym uczestnikiem lekcji, zainstaluj środowisko Pythona na swoim komputerze. Możesz to zrobić poprzez stronę python.org → downloads. 

Spotykamy się 14 września o 18:00 na platformie Zoom. Zarezerwuj miejsce i zapisz się do newslettera, żeby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.

Do zobaczenia!

Wydarzenia

Online

Więcej wydarzeń